Hanan Vakfı  ekibi olarak bizler din, dil, ırk ayrımı olmaksızın dünya dünya üzerindeki insanların hayatını kolaylaştırmak ve sıkıntısını gidermek için canla başla çalışıyoruz. Barışın, kardeşliğin ve huzurun hüküm sürdüğü bir dünya hayal ediyor, bunun da ancak Hakk dini İslam’ın tebliğine ehli sünnetin yaşanmasıyla olacağına inanıyoruz. Tüm insanların sıkıntılarını dindirmek ve insanca yaşamak için gerekli olan şartlara ulaşması elimizle, dilimizle ve duamızla bu yolda için canla başla çalışıyoruz.

İlim her müslümanın hakkı

Bir müslümanın hayatının temel taşının ilim olduğunun bilinciyle, mesafe gözetmeksizin Allah’ın emirlerini tebliğ etmeyi hedefliyoruz. Yüreği İslam ilmi ile aydınlanan bireyler tüm dünyaya iyilikler ve hayırlar getirecek.

Bir gün değil, her gün

İyiliği yayma ve ilim çalışmalarımızın esası sürekliliğe dayanmaktadır. Gayemiz yolumuza çıkan engelleri sabırla ve imanla aşmak, durmaksızın Allah rızası için, ehli sünnet ışığında çalışmaktır.

Geleceği inşa etmek için…

Bugün yetiştirdiğimiz bir talebe gün gelecek yüzlerce talebenin hocası olacak, bugün ektiğimiz iyilik tohumları gün gelecek tüm dünyayı saracak. Hiçbir gayretimizin boş yere olmadığını biliyor, sağlam temeller atarak İslam’ın yarınlarına hizmet etmeyi hedefliyoruz.

Kurumsal şeffaflık

Hayallerimizin büyük, sorumluluklarımızın da ağır olduğunun bilincindeyiz. Gönülleri bizimle atan, dualarıyla ve hayırlarıyla desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimizin emanetlerine hakkıyla sahip çıkacağız. Vazifemiz bizlere emanet edilen her bir zerrenin hesabını, önce Allah’a sonrada bizlere güvenenlere hakkıyla verebilmektir.